zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wyroby
Kształt
Kolor
Płeć
Okoliczność
Dla kogo
Cena
Waga
kg kg
Filtruj

Dekoracje cukiernicze

Dekoracje cukiernicze i ozdoby na tort

Dekoratorem wypieków na każdą okazję możesz zostać nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym cukiernikiem! Jeśli masz dostęp do odpowiednich ozdób  i akcesoriów, dekorowanie tortów i innych słodkości staje się dużo łatwiejsze. Drobne dekoracje waflowe i ozdoby cukrowe mogą wprost idealnie podkreślić akcent wypieków urodzinowych, weselnych, komunijnych, czy tworzonych z okazji rocznic.

Dekoracje na tort waflowe

Do gotowych dekoracji waflowych, które cieszą się największą popularnością w naszym sklepie, należą kwiaty — dalie, astry peoniowe, róże i stokrotki. Choć prezentują się realistycznie, są ozdobami jadalnymi. Kwiaty są dostępne w różnych barwach i rozmiarach. Większość z nich jest pakowana po 1, 12 lub 18 szt.

Do dekoracji tortów mogą przydać Ci się również motyle waflowe, które w asortymencie naszego sklepu są dostępne aż w czterech wariantach: drobne 3,5 cm x 3 cm, małe 4,5 cm x 4 cm, średnie 6 × 5 cm, duże 7 × 6 cm. Różnorodność kolorów do wyboru sprawia, że możesz łączyć ze sobą wybrane produkty, aby stworzyć całkowicie unikalne ozdoby tortowe!

Do tworzenia ozdób na tort według własnego pomysłu przyda Ci się papier waflowy. Własne wzory możesz wykonywać ręcznie, bądź użyć do tego celu profesjonalnej drukarki spożywczej. 

Drobne dekoracje z masy cukrowej na tort i ciasto

Ozdoby do tortu wykonane z masy cukrowej to nie tylko doskonale znane wszystkim figurki. Pyszne wypieki, które będą zachwycać również wyglądem, możesz tworzyć poprzez udekorowanie ich płatkami jadalnego złota, czy koronkami. Cukrowe ozdoby wprost idealnie nadają się do tworzenie słodkich arcydzieł na wesela oraz ważne rocznice. 

Do aplikacji drobnych dekoracji na tort lub ciasto przydadzą Ci się dodatki i akcesoria, takie jak cukierniczy klej. Wszystkie produkty potrzebne do tworzenia unikalnych ozdób na tort z masy cukrowej i wafli znajdziesz w sklepie dla cukierników Tortino.pl. Zapoznaj się z bogatą ofertą i kup produkty, dzięki którym przygotujesz zachwycające dzieła!