zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wyroby
Kształt
Kolor
Materiał
Płeć
Okoliczność
Dla kogo
Cena
Waga
kg kg
Filtruj

Toppery na tort

Topper jest jednym z podstawowych elementów dekoracyjnych tortu na szczególną okazję. Może zostać wykorzystany nie tylko przez profesjonalnego cukiernika, ale każdą osobę, która chciałaby dzięki kolorowej ozdobie podkreślić, jak ważne jest wydarzenie, w jakim biorą udział zaproszeni goście. 

Toppery na tort w kształcie napisów

Topper w kształcie napisu możesz wykorzystać do ozdobienia tortu urodzinowego, komunijnego, bądź podawanego podczas uroczystości z okazji chrztu dziecka. Produkt ten jest świetną propozycją także dla osób chcących ozdobić tort weselny. Toppery na tort w tej formie najczęściej są dostępne w najbardziej eleganckich, a zarazem klasycznych kolorach, czyli złotym i srebrnym.

Toppery na tort w kształcie liczb 

Cyferki przydadzą Ci się, gdy poszukujesz dekoracji na torty urodzinowe. Choć do wyboru masz wszystkie możliwe liczby, w różnych wariantach kolorystycznych, toppery na tort w takiej formie są najczęściej wykorzystywane podczas dekorowania wypieków na okrągłe urodziny, np. 20, 30, czy 50.

Toppery na tort dla dzieci

W naszym sklepie cukierniczym masz naprawdę spory wybór topperów na tort. Nie brakuje więc także propozycji dla cukierników i miłośników wypieków, którzy chcieliby sprawić wyjątkową niespodziankę najmłodszym. Topper w formie lalki dla dziewczynki, zestawy wzorów pirackich dla chłopca, a nawet samodzielna ozdoba w postaci jednorożca – sprawdź, jakie ciekawe wzory ozdób na ciasto czekają na Ciebie na Tortino.pl!