zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wyroby
Kolor
Rodzaj barwnika
Okoliczność
Dla kogo
Dieta/Wyżywienie
Cena
Waga
kg kg
Filtruj

Dodatki cukiernicze

Dodatki cukiernicze

Dodatki cukiernicze – czyli wszystko to, czego potrzebujesz do stworzenia słodkości! W naszym asortymencie znajdziesz produkty najbardziej cenionych producentów, między innymi Food Colours, Rose Decor, Fractal Colors i Modecor. Wszystkie dodatki cukiernicze są dostępne zarówno w małych opakowaniach, jak i ważących powyżej 500 g – przeznaczonych dla profesjonalnych cukierników.

Kleje cukiernicze

W naszym sklepie dla cukierników znajdziesz kleje spożywcze w formie żelu, proszku oraz pod płynną postacią – z dołączonym pędzelkiem. Różnią się nie tylko samą konsystencją, ale także przeznaczeniem. Podczas gdy kleje w żelu idealnie sprawdzą się do łączenia ze sobą poszczególnych fragmentów dekoracji cukierniczych na tort. W naprawie ciasta w sytuacjach kryzysowych – przykładowo uszkodzonych podczas transportu – skutecznie pomoże Ci klej spożywczy w proszku lub z pędzelkiem. 

Wszystkie kleje są jadalne i można używać ich do wszelkiego rodzaju słodkich wyrobów z ciasta – od tortów, aż po babeczki. 

Gliceryna spożywcza

W sektorze cukierniczym, glicerynę wykorzystuje się głównie jako dodatek do masy cukrowej, aby zapewnić jej plastyczność i odpowiednią wilgotność. Doskonale zastępuje też alkohol podczas nasączania biszkoptu. 

Na Tortino.pl, glicerynę spożywczą znajdziesz w opakowaniach mających 60 g, 100 g i 150 ml.

Izomalt (isomalt)

Izomalt, czyli substancja słodząca, która w cukiernictwie jest wykorzystywana do tworzenia dekoracji. Pochłania wilgoć, dzięki czemu ozdoby cukiernicze zachowują połysk, a tym samym nie potrzebują dodatkowego przygotowania do umieszczenia na torcie lub cieście. 

W ofercie naszego internetowego sklepu dla cukierników online znajdziesz izomalt w małym opakowaniu o wadze 200 g oraz 900 g.

Albumina

Albumina, czyli białko jajka w formie proszku. Służy do tworzenia makaroników, bez, musów, sufletów i ciast. Może zastąpić świeże białko jaj, bądź być z nim łączone – dla wzmocnienia składu.

Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszym sklepie, są pochodzenia naturalnego, bez zbędnych dodatków. Są dostępne w opakowaniu 50 lub 500 g. 

Glukoza

W świecie cukiernictwa, glukoza pełni dwie funkcje: substancji słodzącej oraz plastyfikatora lukrów plastycznych i czekolady. Zwiększa trwałość wyrobów i zapewnia im doskonały smak. 

W naszej ofercie znajdziesz syrop w opakowaniu 250 g, 500 g, 1 kg i 1,5 g. Dostępna jest w dwóch wariantach: jako proszek lub płyn.

Agar 

Agar jest substancją żelującą pozyskiwaną z alg morskich. Wykorzystuje się go podczas tworzenia takich wyrobów jak ptasie mleczko, galaretek do ciast, czy dżemów do pączków. Jest bezbarwny i bezwonny, więc możesz wykorzystać praktycznie do każdego rodzaju słodkich arcydzieł.

Jest to dodatek cukierniczy nawet dla najbardziej wymagających – może być spożywany także przez wegetarian i wegan.

W naszym sklepie znajdziesz agar w opakowaniach o wadze: 100 g, 150 g, 250 g i 500 g.

Inne dodatki do wyrobów cukierniczych 

To jeszcze nie wszystko! W sklepie dla cukierników Tortino.pl zakupisz także: 

  • Dekstrozę w proszku,
  • Cukier inwertowany,
  • Białko ziemniaczane w proszku,
  • Syrop kukurydziany,
  • Masło kakaowe,
  • Wybielacz do dekoracji,
  • Pektynę owocową,
  • Maltodekstrynę tapioki, czyli pochłaniacz tłuszczu,
  • Lecytynę sojową,
  • Żel do uzyskania na dekoracji efektu wody.

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem produktów, które ułatwią przygotowanie każdemu cukiernikowi wyjątkowych słodkości!