zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Szerokość
Materiał
Cena
Filtruj
30x40cm Silikonowa mata do...

61,83 zł
zero
zero
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
40x30 cm Silikonowa mata do...

57,74 zł
zero
zero
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
58x38 cm Silikonowa mata do...

82,53 zł
zero
zero
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Dinara Kasko 30x40 Silikon...

62,91 zł
zero
zero
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Maty i blachy

Silikonowe blachy i maty do wypieków są podstawowym wyposażeniem każdej cukierni i piekarni. Mają specjalne otwory wpływające na lepszą cyrkulację powietrza, dzięki czemu otrzymujesz produkt równomiernie wypieczony. W ofercie naszego sklepu online dla cukierników znajdziesz akcesoria włoskich, polskich, francuskich i niemieckich producentów, które są wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów.

Blachy-podkładki pod ranty cukiernicze

Blaszki wykonane z grubego materiału są przeznaczone w szczególności do wypieku rzadszych ciast, ponieważ nie pozwalają mu się rozlewać. Różnią się rozmiarem — w naszej ofercie znajdziesz małą blaszkę mierzącą 25 x 25 cm, a także większą mającą 40 × 35 cm.

Blachy-podkładki pod ranty są wykonane ze stali. Pozwala to na czyszczenie ich na różne sposoby, w tym mycie w zmywarce.

Maty do wypieków 

W profesjonalnej piekarni lub cukierni sprawdzi się też silikonowa, perforowana mata od Dinary Kasko, która zapewnia optymalny rozkład ciepła. Jest więc szczególnie polecana podczas wypieku chleba, biszkoptów, kruchego ciasta, czy bułek i bagietek.

Natomiast maty z mikroperforacją, z włókna szklanego,  popularnej firmy Silikomart są idealne podczas wyrabiania pizzy, ciastek i eklerek. Są antypoślizgowe i nie przywierają do podłoża.

Poszukując maty przeznaczoną do tworzenia makaroników, zwróć uwagę na produkty oferowane przez firmę Pavoni. Są one obustronnie pokryte silikonową powierzchnią, dzięki czemu ułatwia cukiernikowi pracę. 

W naszym sklepie cukierniczym, znajdziesz silikonowe maty w następujących rozmiarach:

  • 30 x 40 cm,
  • 40 x 60 cm,
  • 52 x 31 cm, 
  • 58 x 38 cm.

Blachy i maty dostępne w sklepie dla cukierników Tortino.pl

Wszystkie produkty z tej kategorii dostępne w naszej ofercie cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Są odporne na odkształcenia, a także nie są im straszne zarówno wysokie, jak i niskie temperatury. Służą więc nie tylko do pieczenia – spokojnie możesz umieścić je w zamrażarce.


Sprawdź szeroki wybór mat i blach do standardowych wypieków na Tortino.pl, które sprawdzą się idealnie w każdej piekarni oraz cukierni!