zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Kolor
Materiał
Cena
Filtruj

Woreczki

Woreczki cukiernicze jednorazowe

Woreczki cukiernicze to jedne z niezbędnych elementów wyposażenia kuchni każdego miłośnika tworzenia wypieków. Na rynku są dostępne produkty wykonane z folii i silikonu, jednak to produkty wykonane z plastiku cieszą się największą popularnością. Jednorazowe opakowania cukiernicze mają szerokie zastosowanie —możesz wykorzystać je do przechowywania i dekoracji różnego rodzaju słodkości. Odkryj szeroką gamę woreczków dostępną na Tortino.pl, z których korzystają prawdziwi mistrzowie cukiernictwa!

Woreczki cukiernicze do przechowywania słodyczy

Woreczki cukiernicze wykonane z celofanu są świetną alternatywą dla pudełek, które zazwyczaj zajmują sporo miejsca. Pozwalają na przechowanie wszelkiego rodzaju słodyczy — cukierków i krówek, ciasteczek, pierniczków, bez, a nawet kawałków ciasta, czy niewielkiej wielkości babki. Materiał, z którego są wykonane foliowe opakowania, pozwala na kontakt z żywnością, więc ich używanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia.

W celofanowe woreczki możesz zapakować nie tylko wyroby, które chcesz zabezpieczyć, aby nie uległy zniszczeniu. Wprost idealnie nadają się one także do pakowania słodkości w małe upominki. Produkty, które posiadamy w ofercie naszego sklepu dla cukierników, zawierają w zestawie srebrne druciki, za pomocą których wygodnie zapakujesz ciasteczka, bezy, cukierki, pierniczki, czy cake popsy.

Jakie woreczki cukiernicze jednorazowe wybrać?

Wybór odpowiednich woreczków zależy od przeznaczenia. Im większy wyrób chcesz zabezpieczyć, tym większy produkt musisz wybrać. W sklepie cukierniczym Tortino.pl foliowe torebki są dostępne w następujących rozmiarach:

  • 8 x 15 cm,
  • 9 x 15 cm,
  • 10 x 20 cm,
  • 10 x 23 cm,
  • 12 x 17 cm,
  • 15 x 25 cm.

Wszystkie produkty są pakowane po 25, 50 lub 100 sztuk.

Jeśli chcesz pięknie ozdobić wyroby na wszelkie uroczystości, sprawdź pełną ofertę Tortino.pl. W ofercie posiadamy dekoracje i akcesoria dla cukierników, które pomogą Ci w tworzeniu wypieków i deserów na najwyższym poziomie!