Hurtownia cukiernicza online

Sklepy cukiernicze zazwyczaj oferują wyłącznie detaliczne ceny, ale zdajemy sobie sprawę, że wiele naszych klientów, takich jak cukiernie i pracownie cukiernicze kupują artykuły cukiernicze znacznie większymi partiami. Dla tego nasz sklep dla cukierników proponuje rozwiązanie dla takich klientów i możliwości rejestracji konta dla hurtowych zakupów. Jeśli prowadzisz sklep cukierniczy to mamy jeszcze wygodniejsze warunki współpracy.

Dlaczego warto zarejestrować się jako klient hurtowy?

Nie każda pracownia cukiernicza ma możliwość zamawiać opakowania cukiernicze od producenta, ponieważ to wiąże się z dość wysokim minimum logistycznym. Sytuacja wygląda podobnie i przy zakupie innych dodatków do tortów - barwników, podkładów pod tort lub czekolady cukierniczej (można długo przeliczać). W naszym sklepie znajdziesz prawie wszystko do tortów:

Innymi słowy, niezbędne artykuły cukiernicze, różnych producentów w jednym miejscu i to w hurtowej cenie. Hurtownia cukiernicza online - to bardzo wygodnie, bo na zakupy możesz udać się o każdej porze dnia. Dostawy zamówienia możesz spodziewać się nawet kolejnego dnia, jeśli dokonasz zakupów do godziny 14:00 (pn-cz).

Żeby poznać szczegółowe warunki, dokonaj rejestracji i wyślij formularz zgłoszeniowy.

Jak możesz przełączyć swoje konto na hurtowe?

Żeby otrzymać dostęp do hurtowych cen musisz zarejestrować konto w sklepie tortino.pl. Współpraca odbywa się w ramach B2B, czyli biznes dla biznesu. Dlatego musisz mieć zarejestrowaną działalność na terenie Polski. Kolejnym krokiem będzie przysłanie zgłoszenia na e-mail liliia@tortino.pl z następnymi informacjami:

Tytuł: "Konto B2B"

E-mail z którego dokonano rejestracji w sklepie internetowym

NIP firmy

Hurtownia cukiernicza tortino.pl