zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Hurtownia cukiernicza online

    Sklepy cukiernicze zazwyczaj oferują wyłącznie detaliczne ceny, ale zdajemy sobie sprawę, że wiele naszych klientów, takich jak cukiernie i pracownie cukiernicze kupują artykuły cukiernicze znacznie większymi partiami. Dla tego nasz sklep dla cukierników proponuje rozwiązanie dla takich klientów i możliwości rejestracji konta dla hurtowych zakupów

Dlaczego warto zarejestrować się jako klient hurtowy?

    Nie każda pracownia cukiernicza ma możliwość zamawiać opakowania cukiernicze od producenta, ponieważ to wiąże się z dość wysokim minimum logistycznym. Sytuacja wygląda podobnie i przy zakupie innych dodatków do tortów - barwników, podkładów pod tort lub czekolady cukierniczej (można długo przeliczać). W naszym sklepie znajdziesz prawie wszystko do tortów:

    Innymi słowy, niezbędne artykuły cukiernicze, różnych producentów w jednym miejscu i to w hurtowej cenie. Hurtownia cukiernicza online - to bardzo wygodnie, bo na zakupy możesz udać się o każdej porze dnia. Dostawy zamówienia możesz spodziewać się nawet kolejnego dnia, jeśli dokonasz zakupów do godziny 14:00 (pn-cz).

    Żeby poznać szczegółowe warunki, dokonaj rejestracji i wyślij formularz zgłoszeniowy.

Jak możesz przełączyć swoje konto na hurtowe?

    Żeby otrzymać dostęp do hurtowych cen musisz zarejestrować konto w sklepie tortino.pl. Współpraca odbywa się w ramach B2B, czyli biznes dla biznesu. Dlatego musisz mieć zarejestrowaną działalność na terenie Polski. Kolejnym krokiem będzie przysłanie zgłoszenia na e-mail liliia@tortino.pl z następnymi informacjami:

Tytuł: "Konto B2B"

E-mail z którego dokonano rejestracji w sklepie internetowym

NIP firmy

Hurtownia cukiernicza tortino.pl