Tortino

  Biała Czekolada Belgijska w Dropsach - Tortino 500g

  Indeks: 236472787
  29,89 zł
  Brutto
  Odkryj wyjątkowy smak białej czekolady belgijskiej w formie dropsów od Tortino. Nasza czekolada, bez oleju palmowego i sztucznych wzmacniaczy smaku, to doskonały wybór na różne okazje. Poznaj smak prawdziwej belgijskiej czekolady.
  Ilość
    Ostatnie sztuki w magazynie

  Biała Czekolada Belgijska w Dropsach - Doskonały Wybór dla Twoich Deseró


  Biała czekolada Tortino to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Wyprodukowana z wysokiej jakości masła kakaowego, wyróżnia się intensywnym aromatem i kremowym smakiem, której towarzyszy delikatna nuta wanilii. Ta słodkość może służyć zarówno jako dodatek do deserów, jak i stanowić ich podstawę. Idealnie nadaje się do tworzenia polew, kremów i fontann, a także do dekoracji tortów.


  Dlaczego warto wybrać naszą belgijską białą czekoladę w dropsach? Niewątpliwym atutem jest brak oleju palmowego i sztucznych wzmacniaczy smaku w jej składzie. Dlatego możesz mieć pewność, że delektując się smakiem naszej czekolady, czerpiesz z niej także korzyści dla swojego zdrowia.


  Ta wykwintna belgijska biała czekolada w dropsach o pojemności 500g jest doskonałym wyborem na różne okazje. Jej kraj pochodzenia – Belgia – został zawsze utożsamiany z najwyższą jakością czekolady na świecie. Teraz, dzięki Tortino, możesz cieszyć się smakiem prawdziwie belgijskiej czekolady w wygodnej i łatwej do użycia formie dropsów. Zapewnij sobie wyjątkowe doznania smakowe i dodaj odrobinę luksusu do swojego codziennego życia.


  Przygotuj eleganckie przysmaki, które zachwycą Twoją rodzinę i gości, i skorzystaj z doskonałych właściwości czekolady belgijskiej białej w dropsach od Tortino. Nasza biała czekolada w dropsach to idealny dodatek do Twoich kulinarnych eksperymentów!

  Szczegóły produktu

  2 Przedmioty

  Opis

  Płynność
  3 ●●●○○
  Rodzaj czekolady
  czekolada biała
  Okoliczność
  Wesele
  Kraj pochodzenia
  Belgia

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Biała Czekolada Belgijska w Dropsach - Tortino 500g Belgijska Mleczna Czekolada w Dropsach - Tortino 500g Gorzka Czekolada 72% - Belgijska Czekolada Tortino 500g 250g Biała czekolad 35% Ekwador Republica del Cacao
  Availability
  Cena
  29,89 zł
  31,49 zł
  32,49 zł
  29,71 zł
  Opis
  Odkryj wyjątkowy smak białej czekolady belgijskiej w formie dropsów od Tortino. Nasza czekolada, bez oleju palmowego i sztucznych wzmacniaczy smaku, to doskonały wybór na różne okazje. Poznaj smak prawdziwej belgijskiej czekolady.

  Odkryj wyjątkowy smak belgijskiej mlecznej czekolady w dropsach od Tortino. Nasza czekolada, stworzona z najwyższą jakością masła kakaowego i aromatycznego kakaowca, zapewni niebiańską przyjemność podniebieniu.

  Odkryj intensywny smak gorzkiej belgijskiej czekolady 72% od marki Tortino. Nasza czekolada w kaletach wyróżnia się aromatycznymi ziarami kakaowca i brakiem oleju palmowego. Idealna do cukiernictwa i jako składnik wyrobów cukierniczych. Dostępna w opakowaniu o wadze 500g.

  Płynność
  3 ●●●○○ 3 ●●●○○ 4 ●●●●○ 5 ●●●●●
  Rodzaj czekolady
  czekolada biała czekolada mleczna czekolada gorzka czekolada biała
  Okoliczność
  Wesele Wesele
  Kraj pochodzenia
  Belgia Belgia Belgia