Tortino

  Żelatyna spożywcza 180 bl 250g Tortino

  Indeks:
  18,89 zł
  Brutto
  Ilość
    Dostępny

  Żelatyna spożywcza 180bl marki Tortino to must-have dla każdego cukiernika. Ta wieprzowa żelatyna  doskonale sprawdza się jako substancja żelująca i zagęszczająca.

  UWAGA! żelatyna o intensywnym aromacie charakterystycznym dla tego typu produktu. Pomimo to, zachowuje swoje doskonałe właściwości żelujące, co sprawia, że jest świetnym dodatkiem do wielu potraw.

  Glowne cechy żelatyny spożywczej Tortino:

  • Waga netto: 250 g
  • Moc żelująca: 180 bloom
  • Rozdrobnienie: 20 mesh
  • Wyprodukowano w Polsce

  Ta wysokiej jakości żelatyna wieprzowa wymaga minimalnego przygotowania i sprawia, że twoje desery nabierają idealnej konsystencji.  Wyróżnia się mocą żelującą na poziomie 180 bloom oraz rozdrobnieniem na 20 mesh, co gwarantuje optymalne efekty i doskonałe wrażenia smakowe.

  Warto zaznaczyć, że nasza żelatyna Tortino została wyprodukowana w Polsce, co stanowi dodatkowe uczucie pewności co do jakości produktu. Jest to doskonały dodatek do Twojego arsenału cukierniczego, który doda Twoim wypiekom profesjonalnego charakteru.

  Dodaj ją do swoich ciast, galaretek, deserów czy budyniów i podziwiaj zachwyt gości!

  Szczegóły produktu

  69 Przedmioty

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Żelatyna spożywcza 180 bl 250g Tortino MASŁO KAKAOWE w proszku MYCRYO Callebaut 100g ALBUMINA białko w proszku 50g Food Colours Guma ksantanowa w proszku GUM MIX 250 G Fractal
  Availability
  Cena
  18,89 zł
  24,35 zł
  22,97 zł
  32,02 zł
  Opis
  Dieta/Wyżywienie
  Wegetariańskie
  waga opakowania
  0.25