zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wyroby
Rodzaj czekolady
Kształt
Kolor
więcej... mniej
Płeć
Okoliczność
Dla kogo
Cena
Waga
kg kg
Filtruj

Posypki cukrowe

Dekoracyjne posypki cukrowe do ciast i tortów

Tworząc wypieki musisz zadbać nie tylko o ich doskonały smak, ale także zapewnić im wyjątkową prezencję. W asortymencie sklepu Tortino znajdziesz posypki cukrowe, dzięki którym klienci Twojej cukierni zakochają się w oferowanych przez Ciebie wyrobach cukierniczych od pierwszego wejrzenia!

Różnorodność posypek cukrowych do ciast i tortów

Posypki są wprost idealnym dodatkiem dla wszelkiego rodzaju wypieków. Możesz udekorować nimi zarówno ciasta i torty, jak i ciasteczka, babeczki, lody, a nawet pianki Marshmallow. Przez cukierników najczęściej są umieszczane na czekoladzie lub słodkim lukrze. 

Posypki cukiernicze różnią się nie tylko samym kolorem, ale mają także różną formę. Dzięki nim możesz przygotować unikalne, małe dzieła cukiernicze, których charakter przyozdobienia zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni!

Posypki i perełki dostępne w naszej ofercie — Tortino.pl

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz posypki do ciast i innych wypieków marki Słodki Bufet w postaci maczku, konfetti, płatków, pałeczek, gwiazdek, perełek cukrowych, kryształków, serduszek, czy mixów. Możesz więc tworzyć efektowne wyroby na wszelkiego rodzaju okazje — od przyjęć dla dzieci, komunii, urodzin, wesel, imprezy firmowe, aż po święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc.