zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz nasz Regulamin i Politykę przywatności

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Wysokość
Materiał
Przeznaczenie
Okoliczność
Cena
Filtruj

Packi, skrobki, szpatułki

Podstawowe akcesoria, bez których żaden cukiernik nie wykona idealnego ciasta lub tortu? Zdecydowanie skrobki, szpatułki i łopatki cukiernicze! Są to produkty o różnych kształtach i rozmiarach, służące do przygotowywania, wykładania na blachę i serwowania wyrobów. Sprawdź szczegółową ofertę tych akcesoriów, która czeka na Ciebie w naszym sklepie cukierniczym!

Szpatułki cukiernicze 

Szpatułka to niezbędnik każdego cukiernika, który można wykorzystać na wiele sposób. Nie tylko o wiele łatwiej można wydobyć płynne ciasto z miski, ale także posmarować gotowy już wyrób kremem, bitą śmietaną lub lukrem. 

Na Tortino.pl znajdziesz między innymi szpatułki plastikowe i ze stali nierdzewnej od włoskiego producenta Decora - płaskie, ząbkowane, a także o brzegu falistym i grzebieniowym. Wybór odpowiedniego modelu szpatuły cukierniczej zależy od zastosowania. Jeśli zależy Ci na  uniwersalnym produkcie, polecamy szpatułki wielozadaniowe (cięcie, szatkowanie, tynkowanie, skrobanie i zbieranie składników), które są także idealne do pracy z czekoladą.

W naszym sklepie dla cukierników są dostępne między innymi szpatułki o długości 13, 20 i 38 cm. 

Skrobki cukiernicze 

Skrobka, czyli produkt, dzięki któremu równomierne rozprowadzenie, bądź zebranie masy, ciasta w płynnej formie lub kremu staje się o wiele prostsze i szybsze. Jest to niewielkie akcesorium o prostej formie - często wykorzystywane jest także do tynkowania tortów.

W naszym internetowym sklepie dla cukierników są dostępne skrobki cukiernicze mające następujące wymiary:

  • 9,3 cm x 20,3 cm,

  • 12 cm x 12 cm,

  • 12,5 cm x 15 cm,

  • 12,5 cm x 24 cm,

  • 13 cm x 25 cm. 

Produkty te są wykonane ze stali lub plastiku posiadającego atest do kontaktu z żywnością.

Łopatki do kremów 

Dzięki takiemu produktowi jak łopatka, bez problemu rozsmarujesz krem w rancie. Szczególną popularnością wśród klientów naszego sklepu cukierniczego online cieszą się łopatki renomowanego producenta Dorosiowe Ranty. Są wykonane wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są trwałe i odporne na ewentualne odkształcenia. Są dostępne w kilku rozmiarach.

To jednak nie wszystko, co znajdziesz na Tortino.pl! Szeroki wybór dekoracji i akcesoriów cukierniczych pozwala na szybkie znalezienie wszystkich produktów, które są Ci potrzebne do przygotowania idealnych słodkich wypieków.